دربارة K.X.S
دوست گرامی و مصرف کنندة عزیز از حسن انتخاب شما تشکر می کنیم.
شرکت K.X.S سالهاست که درکنار شماست و با تلاش فراوان سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد. K.X.S یکی از بزرگترین شرکتهای خاورمیانه در زمینة صادرات، واردات و تهیه و توزیع قطعات الکتریکی می باشد. این شرکت به سبب حق تجارت بین المللی خود می تواند هر قطعه، دستگاه و وسیله ای راکه به سیستم کاری خود مرتبط می باشد را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرتاسر جهان تهیه کند. که ارائه سیستمهای فلزیاب یکی از این شاخه ها می باشد. این شرکت به سبب داشتن متخصصین مجرب و کارآزموده میتواند کارکرد این سیستمها را به طور حرفه ای با چند زبان مختلف آموزش دهد.
قیمت مناسب، سیستم اورجینال و اصل، بیان خصوصیات و عمق کاوش واقعی دستگاهها، تنوع محصولات بسته به نیاز مصرف کننده تحویل فوری،گارانتی اصلی، خدمات پس از فروش و آموزش رایگان K.X.S را دراوج قدرت قرار داده است.
 
خریداران عزیز
مشترک گرامی تمامی این مشخصات و عمق های حقیقی ذکرشده دراین سایت تست شده جهت این شرکت درخاکهای مختلف می باشد مابین حداقل و حداکثرها را درنظرگرفته ایم و نهایت عمق برای هردستگاه ذکر شده بسته به ابعاد فلز می باشد که مقطع مشخص شده فلزی به ابعاد 50×50 سانتی متر می باشد. شرکت K.X.S  توجهی به عمق های ذکرشده توسط شرکتها درسایتهایشان ندارد زیرا ما نمی دانیم این شرکت ها آیا عمق نفوذ را ذکر کرده اند و یا عمق شناسایی هدف را نمی دانیم این تستها درچه خاکی صورت گرفته و این عمق ها را برای چه ابعاد فلز بیان کرده اند و هرخاک به دلیل داشتن مواد معدنی مختلف می تواند عمق دستگاه ها را تغییرداده و کم و یا زیادکند. بنابراین شاید عمق های ذکرشده دراین کاتولوگ از عمق های ذکرشده توسط کارخانه هاکمتر باشد و این عمقها عمق های تست شده درخاک ایران می باشد و مورد تایید K.X.S است.
دوست گرامی
محصولاتی که در این سایت به شما ارائه شده است سرجمعی از تولیدات شرکتهای مختلف می باشد بار دیگر به شما تاکید می کنیم جهت انتخاب سیستم مناسب همیشه عملکردآن را درنظر داشته باشید نه ظاهرآن را. کمپانی K.X.S توانست با دریافت 2 مدرک بین المللی از جمله ISO9001 در مدیریت کیفیت و CE استاندارد اروپا خود را به عنوان تنها شرکت تولید کننده درسطح جهان از نظرکیفیت تولید و تنها شرکت تولید کننده فلزیاب دنیا درکسب این مدارک مهم و معتبر معرفی کند.
تماس با مشاورین ما:
مصرف کنند گرامی بهتر است قبل از خرید هر گونه سیستم های فلزیاب و طلایاب  جهت جواب دهی بهتر و صرف هزینه مطلوب و انتخاب دستگاه مورد نیاز شما  ابتدا با متخصصین ما  تماس حاصل فرمائید تا بتوانید سیستمی با جوابدهی در منتطقه دلخواه خود خریداری کنید.
شماره تلفن های -09131664176
جهت هرگونه مشاوره آماده خدمات می باشد ساعات تماس هر روزه  9 صبح تا 9شب در خدمت شما.


مشتریان عزیز و علاقه مندان به خرید سیستم های فلزیاب
با توجه به باز شدن تعداد بسیاری سایت های جدید و کانال های متفرقه فلزیاب و طلایاب در فضای مجازی و با توجه به اینکه بسیاری از این سایت ها صرفا عکسهای اینترنتی را دانلود و در سایت خود قرار می دهند و در صورت تماس شما جهت خرید و یا قیمت ,اعلام موجودی می نمایند و شاید در بعضی از موارد قیمت راپایین تر اعلام کرده و یا دستگاه های  خارجی جهت فروش سیستم های خود را  تخریب میکنند  و یا انها را ساخت داخل و تقلبی اعلام کنند تا بتوانند به مقصود و هدف خود نزدیک شود.لذا با توجه به تماس های مکرر بسیاری از مشتری ها و دوستان در مورد این قبیل از اقدامات افراد سود جو شرکت kxs راه حل ساده ای را برای شما در نظر گرفته است لطفا در صورت تماس جهت هر گونه برند فلزیاب چون ماینلب ,لورنز و یا هر مدل شناخته شده دیگری با هر سایت اینترنتی و یا کانال تلگرام و اینستاگرام قبل واریز هر گونه وجه بیعانه و یا حرکت از شهرستان و یا استان خود از شخص فروشنده تقاضا کنید که اسم شما را یا هر اسمی که مد نظر خودتان می باشد را بر روی کاغذ با ذکر تاریخ در کنار دستگاه گذاشته و یک عکس برای شما جهت ممطمعن شدن از موجودیت سیستم ارسال نمایند. باز هم به عنوان مشاور با سابقه به شما اعلام میکنیم حتی اگر فروشنده اعلام کرد که نیاز به پرداخت بیعانه هم نیست عکس را با نام و تاریخ مورد نظر خودتان تقاضا کنید زیرا در صورت مراجعه احتمال این را بدهید که با این گفته از سمت فروشنده مواجه شوید
مشتری عزیز تا 1 ساعت پیش هم موجود داشتیم و شخص دیگری امد و خرید کرد ... و ان وقت  هست که سیستم های تولید خودشان را به شما معرفی میکنند.


 یکی از شاخه های کاری شرکت kxs فروش ابزار دقیق الکترونیکی و‌انواع دستگاه های سنجش الکترونیکی می باشد این رشته تخصصی  بعد از ۳ سال تحقیق و تلاش مداوم راه اندازی شد و اماده ارائه خدمات کامل میباشد ، شرکت kxs به عنوان برند مطرح در صنعت الکترونیکی ، خود را در بین ۱۰ شرکت برتر جهان در این رسته اثبات کرده است ، برای اطلاعات بیشتر از سایت های دیگر ما دیدن فرمایید  .
www.kxs-ec.com


لیست محصولات
قیمت سیستم ها